Günün Tarihi:28 Kasım 2021

Su yönetimini konuştular


Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Erdal Çelik ve Teknobim Yetkilisi Tuncer Sigali, SASKİ çalışanlarına içmesuyu, çevre ve atıksu yönetiminde uygulanabilir yeni nesil teknolojiler ile ilgili sunum yaptı.

Nanoteknoloji
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, su yönetimi yaklaşımlarını sürekli geliştirme hedefiyle çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Malzemeler Üretimi ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Erdal Çelik ile Teknobim Firma Yetkilisi Tuncer Sigali tarafından SASKİ ve Büyükşehir bürokratlarına nanoteknoloji sunumu yapıldı.

Uygulanabilir
İçmesuyu ve atıksu ile su ve çevre yönetiminde kullanılan malzemelerin temizliği ve bakımı ile ilgili uygulanabilir yeni teknolojiler sunumu yapan Çelik’in ardından açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Şehir genelinde içmesuyu ve atıksu yönetiminde önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bu yönde de en ileri teknoloji ve uygulamaları yakından takip ediyor, su yönetimi yaklaşımımızı sürekli geliştiriyoruz. Sunumlarından dolayı Sayın Çelik ve Sigali’ye çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 

7 Ağustos 2015 , Cuma Bu haber toplam 1170 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU