Günün Tarihi:25 Şubat 2020

İlim Yayma’da yaz mezuniyeti


İlim Yayma Cemiyeti Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu Gülbahçe Yaz Okulu Mezuniyetini gerçekleştirdi.

Katılım
Programa, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Serdivan İlçe Kaymakamı Ramazan Şahin, Adapazarı İlçe Müftüsü Sait Emin Arvas, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz, İl KYK Müdürü Arif Özsoy, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın katılımıyla gerçekleşti.

Yavrularımız
İYC Sakarya Şube Başkanı Op. Dr. Vadettin Aktaş konuşmasında, “Sakarya’da her sene düzenlenen Yaz Etkinliği gelecek senelere ve şehirlerimize güzel bir örnek olur inşallah. Muhterem hanım efendiler, beyefendiler, sizler gönlünüzü Allah ve Resulüne açtınız, aynı zamanda dünya güzeli yavrularımızı da İlim Yayma Cemiyetine emanet ettiniz. Biz de o dünya güzeli yavrularımıza en güzel şekilde Allah’ın kitabını ve İslam dinini öğretmek için 5 haftalık sıkı bir program yaptık ve neticesini de Elhamdülillah bu salonda görüyoruz” dedi.

Teşekkür
Aktaş, “Çocuklarımıza en iyi şekilde Kur'an öğretme gayesinde olduğumuzu, ümmet-i Muhammed'e faydalı olmaları için elimizden geleni yaptık. Bu bağlamda, siz değerli velilerimize, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederim"  dedi. Program öncesinde Gülbahçe Yaz Okulu'nun değerli velilerine yemek ikramında bulunuldu.

Duygulu
Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu Gülbahçe Yaz Okulu öğrencilerinin etkinliklerinden oluşan slayt gösterimiyle süren program, küçüklerin tiyatro gösterileri ile velilere duygu dolu anlar yaşattı. Program sonunda her öğrenciye sınıf hocaları tarafından Teşekkür belgesi verilerek, program sona erdi.
 

8 Ağustos 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1403 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU