Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Avcılar eğitiliyor


Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü ile Ferizli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Gölkent Avcılar Derneği işbirliğinde avcı eğitim kursu başlatıldı.

Kursa toplam 24 kursiyer katılıyor. Avcı Eğitim Kurslarına katılan Kursiyerlere; Avcılık Tarihi ve etiği, Avcılığın Temel Kuralları(mevzuat), Sürdürülebilir avcılık, Av Hayvanları avlaklar ve avlanma yöntemleri, Avda kullanılan araç-gereçler ve tüfekleri tanıyalım, Av Köpeklerini tanıyalım, Temel harita bilgisi ve kampçılık kuralları, Av Turizmi, Avda Güvenlik den oluşan dersleri verilecek. Avcı eğitim kursuna katılan avcı adayları arasından kurs sonunda düzenlenecek sınavda başarılı olanlara sertifika verileceği belirtildi. 

10 Ağustos 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 936 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU