Günün Tarihi:17 Mayıs 2022

TA-Hİ-DER'den kapanış


Taraklılara Hizmet Derneği (TA-Hİ-DER) tarafından düzenlenen ve Yenidoğan Mahallesi’nde ikâmet eden çocuklara yönelik yaz etkinliği kapsamında kültür, eğitim ve spor faaliyetleri sona erdi.

TA-Hİ-DER üyelerince 7 ve 15 yaş aralığındaki Yenidoğanlı çocukların her birinin yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun yaz faaliyetleri gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında, yaklaşık iki ay süreyle düzenli olarak TA-Hİ-DER Üyesi genç eğitmenlerin gözetiminde gerçekleşen dersler, Yenidoğanlı çocukların yoğun katılımıyla gerçekleşti. Yenidoğan Mahallesi’ndeki etkinliği koordine eden Muhammet Mustafa Çelik, çalışmaların önemli olduğunu söyledi.  TA-Hİ-DER Başkanı Alaattin Özçayır ise, yapılan çalışmanın derneğin özverili genç üyeleri tarafından organize edildiğinin altını çizdi. Gerçekleştirilen yaz etkinliğinin son gününde TA-Hİ-DER tarafından yapılan yemek ikramının akabinde kursa katılan her bir çocuğa harçlık dağıtılıp başarılı olan 8 çocuğa ise Kur’an-ı Kerim hediye edildi. Bu tür çalışmaların gelecek yıllarda da gerçekleştirilmesine yönelik planlama yapılacağı belirtildi. 

12 Ağustos 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1112 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU