Günün Tarihi:22 Eylül 2020

‘Kanalizasyon sıkıntımız var’


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçede bulunan iş adamlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İstişare yapıldı

Başkan Soğuk’un ev sahipliğindeki Çamlık Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltıya İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, futbol kulübü yöneticileri, STK’lar ve işadamları katıldı. Kahvaltının ardından Ferizli’deki spor kulüpleri ve Ferizli’ye yapılacak yeni projeler hakkında istişare toplantısı yapıldı.

İhtiyaç artıyor

Ferizli’de yapılacak olan yeni projeler hakkında bilgi veren Başkan Soğuk, “İlçemiz gittikçe daha da büyüyor ve gelişiyor. Büyüdükçe sorunlarımız artıyor ve özellikle kanalizasyon konusunda sıkıntımız var. Çok yakında kanalizasyonla ilgili bir çalışmamız olacak. Çalışma esnasında doğal gaz yapımında olduğu gibi eleştirici üsluplarla karşılaşacağız. Kimse yapılan yeri yıkmak istemez ama Ferizli’miz büyüdükçe ihtiyacı artıyor” dedi.

Rahat ettik

Başkan Soğuk, “Bu konuda sağduyulu olmanızı, tepki gösteren, buraya davet edilip gelemeyen vatandaşlarımızada bahsettiklerimi aynen iletmenizi istiyorum. Biliyorsunuz doğal gaz yapımında da durmadan yapıp yıkıyorsunuz denmişti ve o çileyi sizinle beraber bende çekmiştim ama baktık ki, hepimiz rahat ettik. Şimdi herkes, Allah razı olsun Başkanım çok rahat ettik diyor.  Yine böyle az da olsa sıkıntı yaşayacağız belki,  ama sonrasının çok güzel olacağını ve hepimizin rahat edeceğini düşünüyorum” dedi.

Destekleyeceğiz

Görüşme sırasında Başkan Soğuk’tan futbol dallarında faaliyet gösteren kulüplere destek sağlanması talebinde bulunuldu. Başkan Soğuk da, “Toplum yararına akılcı ve anlaşılabilir talepleri imkanlar ölçüsünde destekleyeceğiz. Ferizli Spor Kulüpleri tarafından getirilen taleplerin gençlerin yararına olacağına inanıyorum. Elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Ferizli İlçemiz’de 5 adet futbol kulübümüz bulunmaktadır” dedi.

Gelişmesi

Başkan Soğuk, “Kulüp yöneticilerimizin birlik-beraberlik içerisinde alt yapıya önem vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bu hem Ferizli’mizin futbolda daha çok gelişmesine, hem de gençlerimizin önünü açarak futbola daha çok ilgi göstermesine neden olacaktır. Altyapımız sağlam oldukça inanıyorum ki birlikte daha büyük başarılar kazanacağız” dedi.

 

 

 

16 Ağustos 2015 , Pazar Bu haber toplam 966 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU