Gözyaşları arasında uğurlandılar16 Ağustos 2015, Pazar

Cenaze

Pamukova’dan Trabzon’a hasta ziyaretine giden Pamukovalı Salihoğlu ve Tandoğan ailesini taşıyan panelvanın, Samsun’un Kavak İlçesi’nde kaza yapması sonucu hayatını kaybeden Meryem Tandoğan (26) ve yeğeni Beyza Tandoğan (1) Pamukova Çarşı Camii’nde Cuma Namazı’na müteakip kılınan cenaze namazı sonrası gözyaşları içinde toprağa verildi.

 Helallik

Samsun’dan ambulans ile Pamukova İlçesi’ne getirilen minik Beyza Salihoğlu ve teyzesi Meryem Tandoğan’ın cenazeleri, Elperek Mahallesi’nde evlerinin önünde yakınları ve çok sayıda Pamukovalı tarafından karşılandı. Cenazeler için helallik istenirken, gözyaşları adeta sel oldu.

Ayakta

112 Acil ambulans fenalık geçirenlere müdahale etmek için hazır bulunurken, kazada panelvanı kullanan ve hafif yaralanan küçük Beyza’nın babası Süleyman Salihoğlu ayakta durmakta zorluk çekti. Cenazeler, Yukarı Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

 

Katılım

Cenaze namazına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Belediye Başkanı Cevat Keser, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, diğer siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda Pamukovalı katıldı.

Bu haber toplam 2041 defa okundu.