Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Sonuçlar açıklandı


Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün boş okul müdürlüklerine müdür atamak için yaptığı mülakat sonuçları resmi internet sitesinde yayınlanmaya başlandı.

Daha önce mülakata giren yeni müdür adaylarının aldıkları puanlar resmi internet sitesinde gizleniyordu. Sonuçlar sınava giren adaya verilen şifreyle öğrenilebiliyordu. Gelen tepkileri dikkate alan Milli Eğitim, sınava giren adayların puanlarını şimdi açık bir şekilde yayınlamaya başladı.  2015 yılı müdürlüğü ilk defa ve yeniden görevlendirmeye esas puanlar linkiyle yayınlanmaya başlanan sonuçlara rahatlıkla ulaşılabiliyor. Gazetemizde mülakata giren müdür adaylarının aldığı puanların sonuçlarının gizlendiği daha önce gündeme taşımıştık.

 

18 Ağustos 2015 , Salı Bu haber toplam 1013 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU