Günün Tarihi:25 Şubat 2021

Gürültü kirliliğine son!


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ‘Gürültüye Hassas Sakarya’ Projesi ile ilçelerde yürüttüğü gürültü denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Yaşanabilir

‘Gürültüye Hassas Sakarya’ Projesi kapsamında Büyükşehir ekipleri denetimlerini sürdürüyor. Daha yaşanabilir bir Sakarya hedefi ile başlatılan proje kapsamında ilçe belediyeleri ile uyumlu bir şekilde çalışarak gürültü kirliliğinin önüne geçeceklerini ifade eden Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, hedeflerinin daha yaşanabilir bir Sakarya olduğunun altını çizdi.

Huzurlu ortam

Vardar, “Gürültüye Hassas Sakarya’ projemiz ile ilçelerde gürültü denetimlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi gürültü ölçmede kullandığımız cihazları ilçe belediyelerimizde bu konuyla ilgilenen yetkililere teslim ettik. Cihazların teslimin ardından ilçe belediyelerimizle birlikte gürültü ölçümlerini gerçekleştiriyor ve işletmelerin gerekli önlemleri alması konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Gürültü konusunda denetimlerimize devam ederek huzurlu bir ortamı sağlamaya dönük çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

 

21 Ağustos 2015 , Cuma Bu haber toplam 948 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU