Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Yaşlıları unutmuyorlar


Akyazı Devlet Hastanesi personeli Hendek Melek Nişancı Huzurevine ziyarette bulundu.

Muayene edildiler
Sağlık personeli geçtiğimiz hafta düzenlediği ziyarette huzurevi sakinleriyle yaptığı hoş sohbetin yanı sıra ağız ve diş sağlığı taramalarını da gerçekleştirdi. Ayrıca geriatri muayeneleri yapılan yaşlıların kilo ve boy ölçümleri ile vücut yağ oranı analizleri yapıldı.  Yapılan muayene işlemlerinden sonra tedaviye ihtiyacı olan huzurevi sakinlerinden yatağa bağımlı olan hastalar tedavileri huzurevinde yapılmak üzere kayıt altına alındı. Hastanede tedavi olabilecek düzeyde olan hastalar için ise öncelikli randevular verildi.

Morallerini
Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Yavuz Tepeçınar, “Yaşlılar Haftası kapsamında oluşturduğumuz ziyaret ve hizmet planımızı uygulamaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle huzurevinde bulunan yaşlılarımızın sağlığını korumayı ve onların morallerini yükseltmeyi amaçlıyoruz” diyerek, özverili çalışmalarından dolayı Sosyal Hizmet Uzmanı Büşra Ergün’e, Diş Hekimi Fulya Alıcıoğlu Pehlivan’a ve Dr.Kenan Öztop’a teşekkür etti.
 

22 Ağustos 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 953 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU