Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Dadaşlar’dan ‘Bakkala dön’ çağrısı


Sakarya Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek fikir alış-verişi yaptı.

Esnafımız

Esnafların sıkıntılarının dile getirildiği ziyarette Başkan Akdardağan, şehrin sivil toplum kuruluşları, kültür dernekleri ve esnaflarıyla bir bütün olduğunu belirterek, “Biz esnaflar olarak kültürümüzü çok önemsiyoruz. Siz değerli STK temsilcilerimiz ile sık sık bir araya gelerek şehrimiz, ekonomimiz ve esnafımız için neler yapabilirizi konuşmayı sürdürmek istiyoruz” dedi.

Beraberliğimiz

Akdardağan, “Bize gösterilen sıcak ve yakın ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz. Aramızdaki bağ her geçen gün güçlenecektir. Biz de kültürümüze katkı sağlamak adına elimizden ne gelirse yapacağız. Böylesine zor bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde birlik ve beraberliğimizi korumalıyız” dedi. 

El birliğiyle

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahman Polat da, bakkal esnaflarının sıkıntıları karşısında el birliğiyle hareket edilmesi gerektiği, herkesin mahallesindeki kendi bakkalından alış-verişini sürdürmesini isteyerek, "Tüm üyelerimiz ve aileleriyle bu konuyu konuşuyoruz” dedi.

AVM’lere karşı

Polat, “Herkes kendi mahallesindeki bakkalına dönsün ve esnafı desteklesin ki, değerlerimizi yaşatabilelim. Dernek olarak, AVM’ler karşısında ezilen küçük esnafın desteklenmesi adına atılan her adımda yer almak istiyoruz. Esnaflarımızla şehrimizi daha iyi yerlere getireceğiz" dedi.

23 Ağustos 2015 , Pazar Bu haber toplam 818 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU