Günün Tarihi:1 Mart 2021

‘Ormanlara sahip çıkalım’


Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü ekipleriyle toplantı gerçekleştiren AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, “ Ormanlarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

Toplantı yapıldı
Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspirioğlu,  Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Basri Burak, AK Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı ile birlikte Sakarya’daki ormanlara yapılacak olan çalışmalarla alakalı bir toplantı gerçekleştirdi.

Fikir alışverişi
Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Milletvekili İsen, “Burada, Sakarya Orman Bölge Müdürümüz ve ekipleri, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve diğer teknik ekiple bir araya gelerek aramızda fikir alış verişinde bulunduk”  dedi.

Şikâyetler
Sakaryalıların ormanlara sahip çıkmaları gerektiğini söyleyen Mustafa İsen, “Bugün Karasu, Kocaali gibi orman alanlarının da yoğun olduğu bölgelerdeki var olan şikayetleri nasıl çözüme kavuştururuz meseleleri tartışıldı. Sakarya’daki orman varlıklarının nasıl korunacağı ve geliştirilebileceği konuşuldu” dedi.

24 Ağustos 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 931 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU