Günün Tarihi:27 Kasım 2020

AFAD’ta şampiyonluk sevinci


Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından 2014 yılında gerçekleşen ve 2015 yılında sonuçlanan ''Şehirler Yarışıyor Sigortalılar Kazanıyor'' yarışması kapsamında Sakarya Müdürlüğü birinciliğe layık görüldü. Bu nedenle AFAF İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş’ta

Plaket alanlar
Türkiye genelinde yapılan bu yarışmada AFAD’ı başarıya taşıyan personele ödülleri törenle verildi. Törende İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hüseyin Kaşkaş, yarışmada Proje Sorumlusu ve Sosyal Çalışmacı Sami Mücahitoğlu’na, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mahmut Kılıç’a, Şube Müdür Vekili Ömer Baran Cengiz’e, Eğitim Uzmanı Servet Akdeniz’e, Teknisyen Hilmi Konuk’a, plaketlerini verdi.

Ödüllendirilecek
Yaptığı konuşmada ödül alan personele çalışmalarından dolayı teşekkür eden İl Müdürü Kaşkaş, “Kurumumuzun görev alanı ile ilgili tüm alanlarda hedefimiz birinciliktir. Başarılı çalışmalar gerçekleştirecek personel her zaman desteklenecek ve ödüllendirilecektir. Bu çalışmaların ve başarıların devamlı olması temenni ediyorum” dedi.
 

8 Eylül 2015 , Salı Bu haber toplam 1076 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU