Günün Tarihi:6 Temmuz 2020

Sakarya’da birliktelik sohbeti


İsmail Ağa Cemaati’nin Sakarya Vekili Cevat Karadağ hocayı da ziyaret eden İsmail Ağa Cami İmam Hatibi Salih Topçu hoca, kalabalık bir cemaate seslendi.

Sakarya önemli
Yavuz Selim Camii’nde gerçekleştirdiği hanım ve erkek sohbetlerinin devamında geldiği Ümmed Mescidindeki sohbetine Sakarya’yı överek başlayan Salih Topçu hoca efendi; “Sakarya Bizim için çok önemlidir. Çünkü Sakarya Müceddid Mahmut Efendi hazretlerinin ikinci adresidir. Hocamız Anadolu turuna çıkarken, ilk durağı Sakarya olmuş ve Sakaryalı Bilal hocamızı yanına almadan hiçbir yere hareket etmemiştir” dedi.

Sahip çıkın
Sakarya’da olmaktan ve burada sohbet etmekten dolayı mutluluğunu dile getiren Salih Topçu “Ümmed Mescidi yapan ve buna vesile olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Benim de yakın dostum olan, ve kişiliği, ibadeti ve saygınlığı ile hocamızın Sakarya’daki vekili Cevat Karadağ’ı da ayrıca tebrik ediyorum. Ona her zaman sahip çıkın” dedi.

Teröre lanet
Topçu sohbetinin devamında, terörü lanetleyerek, birlik ve beraberlik olunması gerektiğini vurgulayarak, bir tek Müslümanın bile kanı akmaması için duada bulundu.

8 Eylül 2015 , Salı Bu haber toplam 1251 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU