Günün Tarihi:9 Temmuz 2020

Şehitlerimize gıyabi namaz


Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi Cuma namazı çıkışsında şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı ve basın açıklaması yaptı.

Namazın ardından açıklama yapan AGD Sakarya Şubesi Başkanı Hasan Zengin, “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehit ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabırlar diliyoruz. Biz Arabıyla, Acemiyle, Kürdüyle, Türküyle hep beraber bir milletiz ve kardeşiz. Bu süreci planlayanların gayesi üzüntünün kontrolsüz bir öfkeye önüşmesi ve ülkenin kaosa sürüklenmesidir. Kim ne ders desin bu süreci işletenler Büyük Ortadoğu Projesinin sahipleridir. Ülkemiz insanlarının birbirini anlamadığı, dinlemediği, görmediği ve duymadığı, kamplaşmanın olduğu bir duruma getirilmektedir. Aklıselim sahiplerin, kanaat önderlerinin ve temsil yeteneği olan tüm kişilerin bu süreci doğru okumalıdır. Bölgedeki tüm silahlı grupların oluşturduğu kaotik ortam Siyonizm’e hizmet etmektedir. Bu coğrafyanın tüm insanlarını kardeşliğe ve aklıselim olmaya davet ediyoruz” dedi.

12 Eylül 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 896 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU