Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Velilere işbirliği semineri


21 Haziran İlkokulu Rehberlik Öğretmeni Şenel Çamdeviren, ilk ve ortaokulu öğretmenlerine “Okul- Aile İşbirliği konulu bir seminer verdi.

Nasıl etkileyeceği
Çocuğun gelişiminde en önemli kaynağın aile olduğunu söyleyen Şenel Çamdeviren ,çocuğun kalıtımla getirdiği özelliklerin  ne kadar gelişeceği ,nasıl biçimleneceği ve daha sonraki yılları nasıl etkileyeceğinin  aile içinde şekillendiğinin altını çizdi.

Ciddi katılım
Çocuğun okulda kazandığı becerilerin ev ortamında aile ile işbirliği yapılarak pekiştirilmesinin önemine de değinen Şenel Çamdeviren, ebeveynlerin ciddi katılımının etkili okul eğitimi için gerekli olduğunu söyledi.

En iyi sonuç
Şenel Çamdeviren aileler ve okulların çocukların psiko-eğitimsel gelişimleri üzerinde  önemli etkiye sahip olduğunu  ve en iyi sonuçların bu iki kurumun birlikte çalıştığında alınabileceğini belirtti.

12 Eylül 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1158 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU