Günün Tarihi:1 Mart 2021

Ağaç büyümesi üzerine Çalıştay


Orman Genel Müdürlüğü Orman Zararlıları ile Mücadele Dairesi Başkanlığı tarafından Sakarya Bölge Müdürlüğü’nde, “Orman Ekosistemlerinin Sağlığının İzlenmesi” programı yapıldı.

Gözlem alanlarında, ağaç büyümesi konusunda  “seçili ağaçlarda çap boy vb. ölçme yöntemleri, formların doldurulması, denetleme ve veri tabanına giriş" konulu Çalıştay’da düzenlendi. Çaliştay’a OZM Daire Başkanlığı Şube Müdürü Sıtkı Öztürk, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Kavak ve Hızlı Gelişen Orman Ağaçları Araştırma Enstitüsü Müdür V. Necat Demirsu, OZM Şube Müdür V. Çetin Barsgan, OZM Şube Müdürlüğü Şube Müh. İsmail Hakkı Serdaroğlu ile İzmir, Antalya, Tarsus, İzmit, Bolu, Trabzon, Ankara, İstanbul, Erzurum ve Elazığ Ormancılık Araştırma Enstitü Müdürlüklerinden uzman mühendisler katıldı.

13 Eylül 2015 , Pazar Bu haber toplam 997 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU