Günün Tarihi:24 Haziran 2021

AGDAŞ’ın modeli Macaristan’daydı


Türkiye’nin en köklü doğal gaz dağıtım firmalarından biri olan AGDAŞ’ın sektöre yol gösteren başarılı müşteri memnuniyet ölçüm uygulamaları uluslararası platformda bilim insanlarının takdir ve desteğini aldı.

Beğenildi
Macaristan Kaposvár Üniversitesi ve Sakarya Üniversitesi ortaklığıyla Kaposvár Üniversitesi’nde düzenlenen “Uluslararası Balkanlarda Sosyal Bilimler Kongresi’nde akademisyenlerin değerlendirmesine sunulan AGDAŞ Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Modeli yerli ve yabancı bilim insanlarının beğenisini kazandı.

Bilim adamları
Türkiye’den Sakarya, İstanbul, Marmara, Gazi ve Hacettepe Üniversitelerinin katıldığı kongreye farklı ülkelerden 40 üniversite, 150’den fazla profesör ve Macaristan'dan da 33 bilim adamı yer aldı. AGDAŞ uluslararası kongrede, “Doğal gaz sektöründe paydaşlarına sunduğu üstün hizmetleriyle lider olmak.” vizyonuna ve EFQM mükemmellik modelini benimseyen yönetim anlayışına yakışan bir ‘Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Modeli’ ile katıldı.

Kazandı
AGDAŞ İnsan Kaynakları ve Yönetim Sistemleri Müdürü Emre Uğur, tarafından Macaristan’da düzenlenen kongrede akademik camianın görüşlerine sunulan AGDAŞ Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Modeli kongreye katılan yerli ve yabancı bilim insanlarının beğenisini kazandı.

Geliştirdik
Uğur, “Müşterilerimizle temas halinde olan ve uzmanlarca müşteri memnuniyeti üzerinde etkili olduğu görüşüne varılan tüm süreçlerimizi gözlemledik ve bilimsel dayanakları olan bir Müşteri Memnuniyeti Ölçüm Modeli geliştirdik. Hedefimiz, etkili ve doğru ölçümlemenin ardından AGDAŞ’ın kendini geliştirmesi ve sürekli iyileştirmesi için gereken adımların hızla atılmasıdır” dedi.
 

17 Eylül 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1052 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU