Günün Tarihi:4 Mart 2021

YKD’liler Taraklı’da toplandı


Taraklı Yerel Kültür Derneği ‘nin ev sahipliğinde Sakarya Yerel Kültür Dernekleri Fedarasyonu aylık toplantısı Taraklı’da gerçekleştirildi

Paşalar Konakları Termal Devre mülk Tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıya Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya, Sakarya Yerel Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı Özgür Aygün, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, CHP İlçe Başkanı Sebahattin Dönmez, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nevzat Akay, Kent Konseyi Başkanı Naim Nalbant, Serdivan Yerel Kültür Derneği Başkanı Uğur Yaşlıca, Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan, Pamukova Yerel Kültür Derneği Başkanı Zeki Özcan, Söğütlü Yerel Kültür Derneği Başkan Koray Oktay Özten ve dernek yöneticileri katıldı. Dernek Başkanı Feyzi Çakmak yemeğe katılanlara teşekkür ederek, Taraklı’nın en iyi şekilde tanıtılması için destek beklediklerini söyledi. Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa İşcan’da faaliyetlerinin tanıtıldığı sunumun yapıldı. Daha sonra yemek organizasyonunun düzenlenmesinde katkı sağlayan Devre mülk Tesisleri Yatırımcısı Ahmet Varnalıoğlu’na teşekkür plaketi verildi. Kaymakam Muhammet Kaya yaptığı konuşmada güzel gecenin düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederek dernek faaliyetlerine her zaman destek olacaklarını söyledi. Toplantıya katılan başkanlar yaptıkları çalışmaları ve projelerini açıkladılar.

18 Eylül 2015 , Cuma Bu haber toplam 2921 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU