Günün Tarihi:4 Ağustos 2020

Şehitlerimiz için hatim


Aktif Eğitimciler Sendikası Sakarya İl Temsilciliği, şehitleri anma programı düzenledi. Özellikle son dönemlerde şehit olan vatan evlatları için Sakarya Aktif Eğitim-Sen üyelerinin okuduğu 13 hatmin duası yapıldı. Programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahil

Hain tuzaklar
Program açılışında konuşan Sakarya Aktif Eğitim-Sen İl Temsilcisi Muhsin Topçi, milletçe zor günler geçirildiği bu zaman dilimlerinde birlik ve beraberliği, kardeşliği korumaya ve pekiştirmeye daha çok ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Bu zor ve acı dolu günlerin hep birlikte sabırla, metanetle ve daha çok çalışarak atlatılabileceğini ifade eden Topçi, “İnsanoğlunun varoluşundan günümüze kadar hiçbir düşünce, hiçbir dava terörle, hain tuzaklarla amacına ulaşmamıştır ve asla ulaşmayacaktır." dedi.

Yılmadan
Terörün büyük çoğunluğunun cehalet ve eğitimsizlikten kaynaklandığını, bu noktada eğitimcilere her zamankinden daha çok iş düştüğünü dile getiren Topçi, yılmadan ve usanmadan özveriyle daha çok çalışılması gerektiğini vurguladı.
 

19 Eylül 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1066 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU