Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

‘Birliği kadın sağlar’


AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, ‘Birliği Kadın Sağlar’ sloganıyla şehrimizdeki etnik grupların oluşturduğu derneklerin bayan yöneticileriyle bir araya geldi.

Reisoğlu Tesisleri’ndeki programa, Yerel Kültür, Sivaslılar, Kafkaslılar, Rumeli, Samsun, Yozgat, Kırım, Selanik, Gümüşhane, Rize, Abhaz, Trabzon ve Makedonyalılar derneklerinde faaliyet gösteren kadın yöneticiler katıldı. Ana konusu barış, kardeşlik ve kadının toplumun her alandaki olumlu etkisi üzerine oldu. Hatipoğlu, “Fikirde birlik yetmez, harekette birlik olmalıyız” diyerek başladığı konuşmasında kadınların toplumdaki yerinin önemine değindi.

Hatipoğlu, “Toplumda ‘birliği kadın sağlar’. Bizler kardeş, eş, anneyiz. Toplumun oluşmasında ve şekillenmesinde biz kadınlara önemli görevler düşüyor. Gün birliktelik günüdür. Kardeşlik birlikte yaşamayı bilmektir. Güzel ülkemizde çeşitli etnik kökenlere mensup olan vatandaşlarımızın aynı bayrak altında güvenle yaşaması bizim temennimizdir. Hangi kökene, hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun biz kadınlar toplumdaki barışın, kardeşin ve huzurun teminatı olacağız” dedi.
 

21 Eylül 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1283 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU