Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Maden şehitlerini unutmadılar


Türk-İş ve Demiryol-İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay ve Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman Soma’da maden şehitlerini ziyaret etti.

Dualar okudular
Yaman, Kurban Bayramı vesilesiyle maden şehitlerini ziyaret eden Atalay ve diğer sendikacılara eşlik ederken, şehitler için dualar okudu. Genel Başkan Atalay, Yaman ve sendikacılar, maden şehitlerinin mezarları üzerine karanfil bıraktı. Genel Başkan Atalay, “Allah madenci ailelerine ve çocuklarına kolaylık versin, yardım etsin. İnşallah bir daha bu olaylar, kazalar olmaz. Bütün iş cinayetlerine kurban gidenlerin Allah mekanlarını cennet eylesin” dedi.

Okul inşaatı
Öte yandan şehitleri mezarı başında ziyaret etmek üzere Soma’ya giden Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve beraberindeki sendikacılar, Türk-İş tarafından yaptırılan okul inşaatında incelemelerde de bulundular.
 

23 Eylül 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 973 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU