Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Fidanlar, çınarlarla buluştu


Kısa adı PRODES olan İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Proje Destek Sistemi tarafından desteklenen “Küçük Fidanlar, Ulu Çınarlara Omuz Veriyor” adlı projenin birinci programı gerçekleştirildi. Eğitim ve öğretimin ilk haftasına denk gelen Dü

Buluştular
Söz konusu proje kapsamında Sakarya Emekliler Derneğine üye öğretmen, asker, esnaf, işçi ve diğer meslek kesimlerinden emekliler proje ortağı Sapanca Alaçam Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ile okul öğretmenler odası ve daha sonra konferans salonunda tanışma toplantısında buluştular.

Hayaller
Program hakkında bilgi veren Sakarya Emekliler Derneği Başkanı Necmettin Turan, küçük fidanları ulu çınarlara (Emekliler) ulu çınarları da öğretmen ve öğrencilere tanıttılar. Emekliler öğrencilere anılarını anlatırken, öğrencilerin gelecek ve hayallerinin ne olduğunu sordular. Karşılıklı sohbet ortamında devam edip sona eren birliktelikten, yaşlılarla öğrenciler mutlu ayrıldılar.

9 Ekim 2015 , Cuma Bu haber toplam 1057 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU