Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

Söğütlü’de Muhtarlar Derneği


Söğütlü’de yeni kurulan Muhtarlar Derneği’nin birinci olağan Kongresi Belediye Bahçem Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Kongre yapıldı

Söğütlü İlçe Muhtarlar Derneği 1’nci olağan kongresine Söğütlü  Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, diğer ilçe dernek başkanları ile söğütlü siyasi ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı. Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, burada yaptığı konuşmada: “Muhtarlar Derneğimizin  hayırlı olmasını diliyorum. Belediye olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman yanlarındayız. Destek vermeye de devam edeceğiz. Birlik beraberlikten her zaman güç doğmuştur. Birlikte vatandaşlarımıza hizmet getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Birlikte hareket

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı  Erdal Erdem de: “Sakarya ilimizde muhtarlar derneklerimiz ile birlikte hareket ediyoruz. Önümüzdeki günlerde genişletilmiş bir toplantı yapacağız. Çeşitli konuları görüşüp önemli kararlar alacağız. Söğütlü ilçemizde kurulan muhtarlar derneğimiz hayırlı olsun” diye konuştu. Söğütlü ilçesi Muhtarlar Derneği yapılan açık oylamadan sonra Başkanlık görevine Kadir Erkaya getirilirken Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Mesut Çiçek, Şuhayip Geyve, Cengiz Bilgiç, Erdin Yılmazoğlu. Denetleme Kurulu’nda ise: Besim Örs, Himmet Özdemir, Hasan Kotan yer aldı.  

11 Ekim 2015 , Pazar Bu haber toplam 823 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU