Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

‘Emeklilerin ilgisi büyük’


TOKİ’nin emeklilere yönelik yapacağı konutlar için başvuruların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyen Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Sinan Turan, “Başvuruda bulunmayan emeklilerimizi de derneğimize bekliyoruz” dedi.

Dikkat etsinler
Emeklilerin bazı simsarlar tarafından kandırıldığını ifade eden Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Sinan Turan, “Emeklilerimizi ev sahibi yapacağız vaadiyle kandırıyorlar. Emeklilerimiz bilmeli ki bu kampanyadan sadece bizim aracılığımız ile faydalanabilirler. Onları kandırmak isteyenlere karşı dikkatli olsunlar. Biz TOKİ’nin ev kampanyası için sadece ön talep formu doldurtuyoruz, kimseye kimlik fotokopilerini, resmi belgelerini en önemlisi de e- devlet şifrelerini vermesinler” dedi.


Talepten memnunuz
Kayıtların yılbaşına kadar devam edeceğini söyleyen Turan, “Biz şu anda Sakarya’dan ev sahibi olma isteyen emeklilerin sayılarını belirliyoruz. Emeklilerimizin yapması gereken tek şey dernek binamıza gelerek ön talep formunu doldurmak, başka hiçbir belge istemiyoruz. Şu ana kadar talepten de son derece memnunuz. Bu güne kadar böyle bir imkandan haberdar edilmeyen emeklilerimiz bize teşekkürlerini sunuyorlar. Başvuru sayımız 600’ün üzerine çıkmış durumda. Toplam rakamın bin 500’ü bulmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

12 Ekim 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1067 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU