Günün Tarihi:8 Mart 2021

Kaynarca HEM 14 kurs açıyor ‏


Her yıl bir çok alanda yüzlerce vatandaşa eğitim veren Kaynarca Halk Eğitim Müdürlüğü yeni eğitim sezonuna hızlı başladı.

Uygulama
Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği halinde düzenlenen kursları tamamlayanlar ise M.E.B onaylı sertifika almaya hak kazanırken , yeni dönemde 14 farklı alanda kurs açılması bekleniyor. Kaynarca Halk eğitim müdürü Vedat Şahin, “2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı kursları Halk Eğitim Merkezi Kadrosu tarafından planlandı ve bu hafta uygulamaya alındı. Yeni açılan 12 adet kurs ile yeni eğitim -öğretim yılına başlayan halk eğitim merkezinde açılacak” dedi.

İş bulma
Açılacak bazı kurslar: destekleme ve yetiştirme kursları, giyim teknolojileri, dikiş nakış kursları, aşçılık kursu, masa tenisi, satranç, yüzme kursu, ingilizce, bilgisayar, girişimcilik, 4-6 yaş çocuk gelişimi, ahşap boyama kursu, ebru kursu, çeyiz ürünleri hazırlama kursu. Ayrıca HEM 'in açtığı kurslar sayesinde evde mesleği olmadığı için oturmak zorunda kalan bir çok ev kadına meslek sahibi olarak iş bulma imkanına kavuşuyor.
 

13 Ekim 2015 , Salı Bu haber toplam 921 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU