Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Mühendislerde gün hazırlığı


Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu Genel Kurul Toplantısı’na SAÜ’lü öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

İlgi büyük

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu Genel Kurul Toplantısı, Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Endüstri Mühendisliği Topluluğu Yönetim Kurulu’nun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıya SAÜ’lü öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Ana tema

Endüstri Mühendisliği Topluluğu Başkanı Ertuğrul Yılmaz toplantıda, her yıl farklı bir tema ile gerçekleştirilen ‘Endüstri Mühendisliği Günleri’nin bu yıl “Sen yoksan bir kişi eksiğiz” ana temasıyla düzenleneceğini belirtti.

İş dünyası

 Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun öğrenciler ile iş dünyası arasında köprü kurmayı amaçladığını ifade eden Yılmaz, bu yıl 15ncisi gerçekleştirilecek olan ‘Endüstri Mühendisliği Günleri’ programında, iş dünyasının önemli isimlerinin de katılımı ile sektörler, kariyer planlamaları gibi konuların ele alınacağını söyledi.

Katkıları

SAÜ Endüstri Mühendisliği Yönetimi’nde görev alan öğrencilerin topluluk ile tanışma anılarının anlatıldığı, ne gibi görevlerde yer aldıkları ve kendilerine sağladığı katkıların anlatıldığı toplantıda, bölüm fark etmeksizin Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören tüm öğrencilere Endüstri Mühendisliği Topluluğu’na üye olmaları konusunda çağrıda bulunuldu.

15 Ekim 2015 , Perşembe Bu haber toplam 985 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU