Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Vatandaş isyanda!


Şeker Fabrikası’nda geçtiğimizi yıl da kampanya döneminde şehre pis kokular yayılmaya başlamış, ama yetkililerin geç müdahalesi ile sorun savsaklanmıştı.

Çark Deresi

Adapazarı Şeker Fabrikası’nın kampanya dönemi başladığından itibaren, özellikle Çark Deresi tarafından genizleri yakan dayanılmaz bir pis koku değil etrafa neredeyse tüm şehre  yayılıyor.

Geçtiğimiz yıl

Adapazarı Şeker Fabrikası geçtiğimiz yıl da çevreye pis kokular yaymış, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün fabrikayı kontrol altına almakta geç kaldığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Sert uyarı

Öte yandan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yavaş davranınca, Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki yıl da aynı şekilde pis koku yayılmaması için fabrikayı sert bir dille uyarmıştı.

Aynı şey mi?

Bu duruma isyan eden vatandaşlar dayanılmaz pis koku nedeniyle geçtiğimiz yıl yaşanan kontrol savsaklamasının bu yıl da yaşanmasından endişe duyuyor ve pis kokunun neden ve nereden kaynaklandığının bir an önce ortaya çıkarılmasını istiyorlar.

 

15 Ekim 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1164 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU