Günün Tarihi:4 Haziran 2020

‘Bu sefer MHP diyorlar’


MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, İl eski Başkanları Hamdi Kılıçarslan, Mehmet Erdoğan ve Yüksel Ayanoğlu ile birlikte Uzunçarşyı turlayarak, vatandaşı dinledi.

Güzel destek
Acartürk, “Başarıya kilitlendik. Hep birlikte memleketimizin içine düşürüldüğü bu zor günlerden, huzura kavuşması için gece gündüz çalışıyoruz. İnsanlarımız bizi dinliyor, anlıyor ve destek vereceklerini söylüyorlar. 1 Kasım seçimleri daha önceki seçimlerden çok farklı olacak. Sahada bazen beklediğimizin de ötesinde güzel desteklerle karşılaşıyoruz. Özellikle daha önce seçimlerde AKP’ye oy vermiş hemşehrilerimiz, bu seçimde MHP’ye oy vereceklerini söylüyorlar” dedi.

İlk tercih
Acartürk, “Çünkü niyetimizden bugüne kadar kimse şüphe etmemiştir. Ülkücü hareket, ülkemizin, milletimizin kadim dostudur. Milliyetçi Hareket, herkesin ilk 2 siyasi tercihi arasındadır. Tercihler konjonktürel duruma göre değişiklik gösterebilir. Ülkemizin bugün içinde bulunduğu durum nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi milletimizin ilk tercihi konumuna gelmiştir” dedi.

İkinci sınıf
Acartürk, “Uzun senelerdir şehrimiz yerelde de, Ankara’da da ağırlıklı olarak AKP tarafından temsil edilmektedir. Bütün bunlara rağmen Sakarya’nın ciddi sorunları çözülememiş ve ikinci sınıf şehir konumuna düşürülmüştür. Hemşerilerimiz buna isyan etmektedirler. İnşallah 1 Kasım seçimleri en azından Ankara’da sahipsizliğimizin sonlanacağı sonuçlar doğuracaktır” dedi.

16 Ekim 2015 , Cuma Bu haber toplam 995 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU