Günün Tarihi:23 Ocak 2022

SEDAŞ’a mobil uygulama ödülü


SEDAŞ, yenilikçi mobil uygulama projesiyle SAP Forum İstanbul’da büyük ödüle layık görüldü.

Hizmet çözümü

SEDAŞ, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinde 20 bin kilometreyi kapsayan sorumluluk alanında 3,3 milyon nüfusa, 1,5 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veriyor. Bilişim teknolojilerine yapılan yatırım kapsamında ise, SCADA ve Çağrı Merkezi arasında sağlanan veri akışındaki bilgilerin, sahadaki operasyon ekiplerine mobil olarak aktarılmasına ait süreçlerin, ayrıca sahadaki işlemlerin adım adım kayıt altına alınmasına ait süreçlerin koordine edilmesini sağlayacak olan projesini dünya standartlarındaki hizmet çözümüyle uygulamaya geçirecek.
Artan güven
SEDAŞ adına ödülü alan Ortak Hizmetler Direktörü Murat Eroğlu; “Elektrik dağıtımındaki öncü rolümüzü koruyarak, ödül aldığımız mobil uygulama gibi teknolojik yeniliklerle hizmet kalitemizi hızla yükseltmeye devam edecek. SEDAŞ’ın hizmet kalitesi çıtasını daha çok yükseltecek, iş süreçlerinde daha da artan bir güvenle yol almasını sağlayacağız” dedi.
Ödül
SAP Forum İstanbul’2015 ödül töreninde SEDAŞ’a verilen mobil uygulama ödülü, SEDAŞ’ın müşteri odaklı ve yönetilebilir hizmet anlayışıyla hizmet kalitesinin veri kayıtları ile güvenirliliğini sağlaması, dünya standartlarındaki teknolojiyi ve hizmet çözümlerini kullanarak kurumsal kaynak planlamasını gerçekleştirmesi, mevcut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanması, manuel veri girişlerini ortadan kaldırması, arıza bakım süreçlerinde en yüksek verimin alınması için başarı sağlayan yenilikçi bir projeye imza atması nedeniyle verildi.
 

19 Ekim 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1106 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU