Günün Tarihi:22 Ocak 2021

‘MHP’den ekmek çıkmaz’


Sakarya MHP İl Başkanı Levent Bülbül, seçim ile ilgili düşüncelerini açıklayarak, iktidara yüklendi.

Altın değerinde öneriler
Başkan Bülbül “Türkiye de yaşanan hadiseler bizi endişeye sevk etmektedir bunlarla alakalı olarak zaman zaman beyanatlarda bulunuyoruz. Genel başkanımızın ifade ettiği hususlar Türkiye de altın değerinde dikkate alınması gereken önemli tavsiyelerdir, değerlendirmelerdir. Bunlarla alakalı olarak mevcut iktidarın sanki bir seçim hükümeti havası yaratılmaya çalışılıyor ama tamamen bir AKP hükümeti olduğu ifade edilebilir.” Dedi.


AKP’nin MHP korkusu
Bülbül “AKP büyük bir panik içerisinde, bunu Türkiye genelinde de görüyoruz Sakarya da da görüyoruz varları yokları MHP’ye oy gitmesin, MHP aman yükselişe geçmesin, biz mahvoluruz, yok oluruz korkusu var. Kendilerinin yaptığı kamuoyu araştırmaları onları bu korkuya saptıran başlıca sebeplerdendir. MHP den oy çalabilmek için milletvekili adaylarında çok farklı çalışmalar içerisine girdiğini görüyoruz. Ve bunları gülerek seyrediyoruz. Sizlere bu partiden ekmek çıkmaz başka kapıya.” şeklinde konuştu.


“Halktan destek bekliyoruz”
Başkan Bülbül “Sakarya da 7 Haziran seçimlerinde 2. milletvekilliğine ramak kalan bir dönem de 1 Kasım seçimlerine hazırlanıyoruz ve sahada gördüğümüz odur ki milletimiz MHP’nin milletvekili sayısının birde kalmış olmasından dolayı cidden üzüntü içerisindeyiz. Neticenin böyle olacağını beklemiyorduk diyorlar ve bu dönem kesinlikle MHP’ye destek vereceğiz diyorlar. Özellikle 7 Haziran sonrası yaşanan gelişmelere MHP’nin gerçek anlamda desteklenmesi gereken dünden bugüne söyledikleri haklı çıkan bir siyasi parti olduğunu göstermektedir. Biz milletimizden daha fazlasını bekliyoruz. Milletimizin desteğiyle daha güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.” Dedi.

22 Ekim 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1040 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU