Günün Tarihi:6 Haziran 2020

Tekirdağ’an Taraklı’ya kültür gezisi


Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kültür gezileri kapsamında Taraklı’ya gezi düzenledi.

Kültürel eserler
Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı ile Uçmakdere Mahallesi sakinlerinin katıldığı gezide Taraklı’da tarihi konakları, otantik sokakları ve tarihi Yunuspaşa Camii’ni gezdiler. Taraklı Belediyesi Fen İşleri ve Kültür Müdürü Şahin Akı, “Tekirdağ’dan gelen ziyaretçilerimize devam eden restorasyon çalışmaları ile yakın çevredeki tarihi ve kültürel eserler hakkında bilgiler verdik” dedi.


Benzer çalışmalar
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Dilşad Ergin, Taraklı’ya yaptıkları gezinin kendileri için çok verimli geçtiğini, Şarköy İlçesi’ne bağlı Uçmakdere Mahallesi’nde Taraklı’da yapılan uygulamalara benzer çalışmalar yapmak istediklerini ifade etti. Tekirdağ’dan geziye katılanlar Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman tarafından uğurlandı

24 Ekim 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 1062 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU