Günün Tarihi:12 Nisan 2021

‘Saldırılar bizi yıldıramaz’


CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Genel Merkezlerine silahlı saldırıya ilişkin, “Saldırılar bizi korkutamaz, yıldıramaz. İnandığımız yolda mücadeleye devam” dedi.

Sıradanlaşma
Taşkent konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, saldırıdan büyük üzüntü duyduğunu dile getirerek, “En büyük üzüntüm ülkemizin getirildiği haldir. Bu saldırı, ne hale getirildiğimizin bir göstergesi sanki. Hiçbir çağdaş, demokratik ülkede bu tür olaylara rastlayamazsınız. Biz ise artık bu tarz olayların şaşkınlık yaratmayacak kadar normalleşmesini, sıradanlaşmasını tartışmalıyız” dedi.

Demokrasi
Taşkent, “Seçim öncesi böyle zorba yöntemlerle kimler neyi amaçlıyorlarsa amaçlasınlar, şunu iyi bilmeliler; Bizi korkutamaz, yıldıramazlar. İnandığımız yolda mücadeleye devam. Biz, ülkemizi böyle zorbalıklardan kurtarmak, demokrasiyi güçlendirmek için mücadele veriyoruz ve bu tür olaylarla da mücadelemize inancımız artıyor. Bir an önce tüm siyasi partiler, toplumsal kesimler saldırılara karşı ortak duruş sergilemeli. Esas hedefin demokrasi olduğu görülmeli. Faillerin bir an önce yakalanıp, yargıya teslim edilmesini istiyor ve bekliyoruz” dedi.
 

28 Ekim 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 1002 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU