Günün Tarihi:28 Şubat 2020

‘Huzurlu bir seçim oldu’


Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, “Seçimler huzurlu bir şekilde gerçekleştirildi.

Tüm vatandaşlarımız özgürce sandık başına giderek oylarını kullandılar” dedi.
Vali Hüseyin Avni Coş, oyunu Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu’nda kullandı. Vali Coş, eşi Aylin ve küçük kızı Hatice Beyza ile birlikte gittiği okulda 2018 numaralı sandıkta oyunu kullandı.  Coş, oy kullanma işlemini gerçekleştirdikten sonra yaptığı açıklamada, “Seçimler huzur ve güven içerisinde gerçekleştirildi. Vatandaşlarımız özgürce sandık başına giderek oylarını kullandılar. Kayda değer bir olumsuz olay da yaşanmadı. Sakaryalı hemşerilerimiz Sakarya’ya yakışır şekilde vatandaşlık görevlerini yerine getiriyorlar. Sakarya’nın bir diğer ad huzur coğrafyası, buna bir kez daha şahit oluyoruz. Huzurlu bir şekilde seçimi geçirdik” dedi.

2 Kasım 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 2023 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU