Günün Tarihi:30 Kasım 2020

‘Millet tokatı vurmuştur’


Seçimlerde AK Parti’ye destekleyen Sakarya Alperen Ocakları, dün yaptığı yazılı açıklamada, düşüncelerini açıklayarak değerlendirmede bulundular.

Tek kutuplu
Açıklamada, “Tek kutuplu hale dönüşmüş Dünya sahnesinde Türkiye olarak jeostratejik ve demografik durumumuzun Dünya politikasında ki öneminin bilincindeyiz. Yüzyıllardır kaosun ve çatışmanın farklı boyutlarda hüküm sürmesinin sağlayıcılarına Aziz Türk milleti 1 Kasımda tokadını vurmuştur.” ifadeleri kullanıldı.

İslama hizmet
Açıklamada, “Recep Tayyip Erdoğan şahsıyla bütünleşmiş AK Parti’nin İslam Coğrafyasında ki çalışmaları, hizmetleri Türk milletini onore  etmiş, heyecanlandırmış ve takdirini toplamıştır. Çeçenya’da, Urumçi’de, Bosna’da, Filistin’de, Orta-Doğu’da İslam’ın kardeşlik olgusuyla, dayanışma arzusuyla yapılan bir çok yardım organizasyonu birilerinin fazlası ile zoruna gitmiş olduğunu görmek bizlere doğruyu-yanlışı ayırt etmemiz için bir yol olarak belirmiştir” denildi.

Teşekkür edildi
Açıklama ayrıca, “Kültür Bakanı Yalçın Topçu’ya Muhsin-i tavır sergilemiş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ ve Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ayrıca teşekkür ediyoruz. AK Parti’ye verilen bu desteğin Şehid Lider Muhsin Yazıcıoğlu tarafından merhum Necmettin Erbakan’a da verildi. Müslüman iktidara her zaman desteğimiz var” denildi.

3 Kasım 2015 , Salı Bu haber toplam 1372 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU