Günün Tarihi:20 Şubat 2020

Alemdardan çikolatalı teşekkür


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 1 Kasım genel seçimleri sonrası yaptığı teşekkür ziyaretlerinde Arabacıalanı ve Yazlık Mahallesi’ndeki kahvelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Sandıklara
Yusuf Alemdar önceki ziyaretlerinde olduğu gibi Arabacıalanı ve Yazlık Mahallelerindeki kahve ziyaretlerinde de vatandaşlara çikolata ikram ederek, sandıklara yansıttıkları iradelerinden ve gösterdikleri destekten ötürü herkese teşekkür ettiğini söyledi.

En güzel cevap
Feraset sahibi milletin oynanan her oyunun farkında olduğunu dile getiren Yusuf Alemdar, Türkiye genelinde % 49 luk oy oranıyla AK Parti’nin tekrar iktidara getirilmesinin millet tarafından hem içeriye hem de dışarıya yönelik verilen en güzel ve en anlamlı cevap olduğunu belirtti.

Tek başına
Başkan Alemdar, “Milletimiz oynanan her oyunun farkındadır. Bu oyunlara da asla pirim vermeyeceğini 1 Kasım genel seçimleri ile birlikte bir kez daha göstermiştir. Feraset sahibi milletimiz yine, yeniden hizmet diyerek; vizyon projelerin, büyümenin ve istikrarın 13 yıldır adı olan AK Parti’ye evet demiş ve tek başına iktidar görevi vermiştir. Aziz milletimizin omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun her zaman bilincinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bundan sonra da aynı bilinçle çalışmaya, hizmet etmeye, üretmeye, görüşü ne olursa olsun herkesi kucaklamaya ve birlik olmaya devam edeceğiz” dedi.

222 sandık
Alemdar, Serdivan’da toplam 222 sandıkta vatandaşların güven ve huzur içerisinde oylarını kullandıklarını belirterek, seçimlere olan ilgiden ve katılımlarından dolayı tüm Serdivanlı vatandaşlara bir kez daha teşekkür ettiğini söyledi.

Asker ailesi
Alemdar, kahve ziyaretlerinin ardından, mahalledeki asker eğlentilerine de katılarak vatani görevlerini yapacak gençlerle ve aileleri ile sohbet etti. Askere gidecek gençlere hayırlı teskereler dileğinde bulunan Alemdar, asker ailelerine de en kısa sürede sağlıkla çocuklarına kavuşmaları için “Allah kavuştursun” temennisinde bulundu.

5 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1023 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU