Günün Tarihi:15 Ocak 2021

‘İç savaş yoksa sebebi Bahçeli’dir’


MHP İl Başkanı Levent Bülbül 1 Kasım seçim sonuçlarını ve gündemi değerlendirmek için basın toplantısı düzenledi.

İl binasında düzenlenen basın toplantısına Bülbül’ün yanı sıra Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük de katıldı. MHP’ye oy veren 5 milyon insana teşekkür eden Bülbül, “Partimizin yaşamış olduğu oy kaybı sebebi ile yaşanılan üzüntü ve sıkıntıların hissedilmesi çok doğal ve insanidir. Dava arkadaşlarımızın eleştirilerinin bizler açısından değerlendirmeye tabi tutulacağı bilinmelidir. MHP bu anlamda eleştiriye iyi gözle bakmayan bir siyasi parti değil. MHP eleştirileri dikkate alan ve değerlendirmeleri yapan bir siyasi harekettir” dedi.  Bülbül, Bahçeliye yönelik hakaret içeren söylemlerin sürdüğünü belirterek, tüzük hükümlerinin uygulandığını, kopmaların yaşanabileceğini söyledi.

S plaka
Yerel gündemi değerlendiren Bülbül, “ Sakarya S plaka olarak bahsedilen uygulamaya geçmek için çok geç kalmış bir ildir. Herkeste bir plaka kapma heyecanı var. İlerde bir kota konularak plaka alımları kapatılacak. Plakalar kapandıktan sonra yeni bir piyasa oluşması ve rant alanı ortaya çıkacak. Yeni bir plaka üretilmeyeceği süreçte,  plaka sahiplerinin kazanç kapısı yapacağı bir sürece Büyükşehir Belediyesinin müsaade etmemesi lazım. Evrakların sahte olması nedeniyle sil baştan yapılacağı açıklandı, bu bir fiyaskodur. Bu işi sulandıranlardan hesap sorulmayacak mı?” diyerek şehirde trafik sorunun sürdüğünü, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan açıklama değil, icraat beklediklerini söyledi.

Kanarya sevenler
Bülbül, “ Biz bu hareketi yolda bulmadık. Dava adamlığı noktasında Sayın Bahçeli tek adamdır. Kimse karartma siyaseti yapmasın. Ülkücü hareket bugün siyasete hukuk ve demokrasi çerçevesinde devam ediyorsa bunun sebebi Devlet Bahçeli’dir. Türkiye bugün iç savaşın içine girmediyse bunun sebebi Devlet Bahçeli’dir. Bunun herkes farkında olsun. MHP camiasını yönetmek kanarya severler derneğini yönetmek değildir” dedi.

12 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1256 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU