Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Korkmaz girişimciliği anlattı


Sakarya GİAD Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz Girişimcilik ve İnovasyon dersi kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrenciler
Doğa Okulları, Anadolu Lisesi’nde uyguladığı t-MBA eğitim modeliyle her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği mesleki eğitim seminerlerine bu yılda hız kesmeden devam ediyor. Bu yılın ilk seminerini Sakarya’nın genç girişimcilerinden olan Gökhan Korkmaz ile gerçekleştirdi. Doğa Okulları Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere bütün lise öğrencileri katılırken, Sakarya GİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, öğrencilere kişisel girişimcilik hikâyelerini anlattı.

Dersler önemli
Doğa Okulları öğrencilerinin  t-MBA eğitim modeli kapsamında almış olduğu; girişimcilik ve inovasyon, yönetim ve organizasyon, uluslararası işletmecilik gibi derslerin çok önemli olduğunu daha lise düzeyinden bu derslerin almanın büyük bir vizyon olduğunu öğrencilere aktaran Korkmaz, bu okulun bir şans olduğunu söyleyerek, kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.
 

12 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1174 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU