Günün Tarihi:31 Ekim 2020

Uzmanlar sizin için geliyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Sağlık Konferansları yeni dönemde de devam ediyor.

Bilinçli
Sağlıkta alanında uzman isimleri Sakarya’da ağırlayacaklarını ifade eden Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, konferanslar ile vatandaşların sağlık konusunda daha bilinçli hareket edebileceklerini belirterek, “Sağlık alanında şehrimizde bir farkındalık oluşturmanın gayreti içerisindeyiz. Alanında uzman hekimleri böyle konferanslar vesilesi ile vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Klinik Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Karadağ’ı ağırlamış ve ‘Çocuk Astım ve Alerjisinde Yenilikler’ konulu konferans gerçekleştirmiştik” dedi.

Yeni dönem
Sarı, “Önümüzdeki dönemde de Türkiye’nin tanınmış doktorlarını hemşerilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bilgi ve birikimini arttırıcı çalışmalarımız sürecek. İnşallah yeni dönem konferanslarımıza da vatandaşlarımız ilgi göstereceklerdir. Sağlıklı bir toplum olmak, bilinçli olmaktan geçer. Bunun için çalışmalarımız devam edecek. Bir konferans takvimi belirledik. Tüm hemşerilerimizi konferanslarımıza bekliyoruz.”

Sağlık Konferansları Takvimi şu şekilde;
Sağlıklı Hayat / 18 Kasım Çarşamba / AKM / 14.00
Konuşmacı: Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta
Dengeli Beslen, Sağlıklı Zayıfla / 2 Aralık Çarşamba / AKM / 14.00
Konuşmacı: İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay

Sağlıklı Yaşam Sırları / 7 Aralık Pazartesi / AKM / 14.00
Konuşmacı: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu
Normal Doğumu Kolaylaştıran Metodlar / 21 Aralık Pazartesi / AKM / 14.00
Konuşmacı: Kadın ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serhan Cevrioğlu

 

13 Kasım 2015 , Cuma Bu haber toplam 1020 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU