Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Baro’dan çevre paneli


Sakarya Barosu Çevre Kent ve İmar Hukuku Komisyonu tarafından 21 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te Baro Hizmet Binası Konferans Salonu’nda “Günümüz Türkiye’sinde Çevre ve Kent Hakkı” konulu panel düzenlenecek.

Katılımcılar
Panele, Sakarya Üni. Çevre Müh. Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Mahnaz Gümrükçüoğlu, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şb. Gnl. Sekreteri Yüksek Mimar Mücella Yapıcı, Türkiye Barolar Birliği Çevre ve Kent Hukuku Komisyonu Üyesi Av. Can Atalay konuşmacı olarak katılacaklar.


Davetli
“Çevre ve Kent Hakkı”, “Kentsel Dönüşüm ve İmar Uygulamaları Kapsamında Kent Hakkına Yapılan Müdahaleler”, “Emsal Yargı Kararları ve Örnekler”  başlıkları altında düzenlenecek olan panele tüm Sakarya halkının davetli olduğu belirtildi.


Bilinçlenme
Sakarya Barosu Çevre Kent ve İmar Hukuku Kom.  Yür.  Kur.  Üyesi Av Saadet Dirin, “Daha önce Baromuz’un da müdahil olduğu, Bıçkıdere’de yapılması düşünülen, bakır madeni sondajı, su fabrikası ve termal otelin inşaatı, Erenler’de yüksek gerilim hattı altına kurulmuş olan çocuk parkı gibi emsal teşkil edecek konularda da, hem halkımızı bilinçlendirmek, hem de görüş alış-verişinde bulunmak için STK’ların  ve halkımızın düzenleyecek olduğumuz bu panele katılımlarını bekliyoruz” dedi.

17 Kasım 2015 , Salı Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU