Günün Tarihi:3 Nisan 2020

Yabancı öğrencilerle tanışma


Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde, fakültenin yabancı uyruklu öğrencilerine yönelik tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Tanıtmalar
Fakültenin konferans salonunda yapılan ve yüzü aşkın öğrencinin davet edildiği toplantıya katılım oldukça yüksekti. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay’ın konuşmalarıyla başlayan toplantı, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Akkuş’un toplantı gündemini öğrencilere aktarmasıyla devam etti. Son kısımda ise mikrofon öğrencilere verilerek, öğrencilerin kendilerini kısaca tanıtmalarına ve dilek-temennilerini bildirmelerine imkân verildi.

Etkinlikler
Toplantının gündem maddelerini, öğrencilerin Arapça, Kur’an-ı Kerim, fıkıh ve Türkçe kursları, kendi dil ve kültürlerini tanıtabilecekleri etkinlikler, Sakarya ve çevresine yönelik gezi imkânları, üniversite etkinliklerinden haberdar edilmeleri ve katılımlarının sağlanması, ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalar gibi konular oluşturdu.
Toplantıda öğrencilerin iletişim bilgileri alınarak, en yakın zaman başka bir toplantının düzenlenmesi de kararlaştırıldı.
 

17 Kasım 2015 , Salı Bu haber toplam 1091 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU