Günün Tarihi:22 Eylül 2021

Sapanca’da çalışma


Sapanca Belediyesi’nin kısa bir süre önce ele aldığı ve gerekli altyapı eksikliklerini tamamlayarak, cadde zeminini dişli betonla kapladıktan sonra, caddenin eski hali ile yeni hali arasındaki olumlu fark ortaya çıktı.

Kazım Karabekir Caddesi yol zemininin dişli beton diye tabir edilen, gerek yayaların ve gerekse araçların daha kolay geçişlerine imkan veren bir yapıda düzenlenmesinden sonra, cadde civarındaki sokakların da dişli beton yol zeminine kavuşturulması çalışmalarına başlanıyor. Cadde civarı sokaklarda altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bu sokaklar da ihtiyaca uygun hale getirilecek. Caddenin eski hali ile yeni hali arasındaki farkın oldukça önemli olduğunu belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, cadde ve sokak çalışmalarının hem uzak mahallelerde hem de ilçe merkezi mahallerinde aynı tempoda sürdürüldüğünü açıkladı. 

19 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 982 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU