Günün Tarihi:23 Haziran 2021

Genç Sosyal Paylaşım Platformu kuruldu


İlimizde bulunan yaşlı bakım evleri, kimsesizler yurdu ve çocuk evlerinde yaşamak zorunda kalan ve devletin bakım şefkatiyle kucakladığı 7’den 77’ye sevgi ve şefkat muhtacı nesillerimize sahip çıkmak ve ihtiyaçlarını imkânlar ölçüsünde temin etmek üzere “

Faaliyet
Kuruluş çalışmaları tamamlanmak üzere olan Platformun Kurucu Başkanlığı görevine Metin Nişancık getirildi. Platformun kurucu üyeleri arasında Salih Önal ve Talip Kont’un bulunduğunu belirten Nişancık, Platform çalışmalarını bu alanda faaliyet gösteren kamu kurum kuruluş ve özel sektör kuruluşları ile irtibata geçerek il geneline yaymanın önemli olduğuna değindi.

Sahip çıkmak
Platform Kurucu Başkanı Nişancık, “Kendini bu konuda sosyal sorumluluk sahibi hisseden tüm arkadaşlarımızı aramızda görmek ve faaliyetlerimize katmak istiyoruz. İlimizde bulunan yaşlı bakım evleri, kimsesizler yurdu ve çocuk evlerinde yaşamak zorunda kalan ve devletin bakım şefkatiyle kucakladığı 7’den 77’ye sevgi ve şefkat muhtacı nesillerimize sahip çıkmak ve ihtiyaçlarını imkânlar ölçüsünde temin etmek üzere bu gurubu kurduk” dedi.
 

20 Kasım 2015 , Cuma Bu haber toplam 912 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU