Günün Tarihi:31 Ekim 2020

İmamlara bağımlılık semineri


Akyazı İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri İlçe’de görev yapmakta olan Din Görevlilerine sigaranın zararları ve madde bağımlılığı konulu bir seminer verdi.

Baş etme
İlçe Müftülüğü salonunda gerçekleşen seminerde Eğitim Şube Personeli Ebru Kaya Bayıroğlu, verdiği seminerinde sigaranın ve maddenin insan üzerinde yarattığı kısa ve uzun dönem etkilerinden bahsetti ve doğru nefes alma ile nikotin yoksunluğu ile baş etmeyi uygulamalı olarak seminere katılan Din Görevlilerine gösterdi.

Dönemlerde
İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gülşah Yılmaz bu tür seminerlerin bundan sonraki dönemlerde süreceğini söyleyerek, “Bu seminerler sonunda belirlemiş olduğumuz hedefe varabileceğimize inanıyorum” dedi. İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düz enlenen seminere İlçe’de görev yapmakta olan tüm Din Görevlileri katılırken, İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur’da semineri baştan sona izledi.
 

20 Kasım 2015 , Cuma Bu haber toplam 1003 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU