Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Sapanca’nın suyuna kalite ödülü


Dünya Sağlık Örgütü ve Avrupa Birliği Yönetmeliği’ne uygun ilk su markası Damla Su, Sapanca Fabrikası ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve TÜSİAD işbirliğiyle 23ncü Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nde ‘Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü’nün sahibi oldu.

Mükemmellik

Damla Su Sapanca Fabrikası, Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü'nü Sakarya’ya getiren ilk ve tek özel sektör kuruluşu oldu. Şirketlere, bölgesel ve küresel pazarlarda rakiplerinden farklılaşması amacıyla yol gösteren mükemmellik ödülleri, kurum ve kuruluşların yönetsel yeterlilikleri ile ürün ve hizmetlerini sunmada ulaştıkları kalite ve mükemmellik düzeyini ölçüyor. Kalite kültürünün bir yaşam biçimi olarak yaygınlaşmasına katkı sağlıyor, mükemmelliği özendiriyor ve ödüllendiriyor.

‘Çalışıyoruz’
Damla Doğal Kaynak Suyu Sapanca Fabrikası Müdürü Şahin Keykan, konu ile ilgili olarak; “Çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliğin işimiz açısından öneminin farkındayız. Her zaman daha az kaynak kullanarak daha çok ve daha kaliteli üretmek için çalışıyoruz. Mükemmellik modeli, girdiler ve sonuçlar arasındaki mükemmel dengeyi oluşturmayı ve sürdürülebilir gelişmeyi hedefliyor. Biz de Mükemmellik Modeli’ni başarıyla uyguluyor; işimizin her aşamasında verimlilik, yenilikçilik ve sürekli gelişime odaklanıyoruz” dedi.

 

 

23 Kasım 2015 , Pazartesi Bu haber toplam 1064 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU