Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

TÜMSİAD’tan motivasyon semineri


TÜMSİAD tarafından düzenlenen Kişisel Gelişim Seminerleri kapsamında, katılımcılara; özgüven, motivasyon, zaman yönetimi, kendini ifade edebilme, kriz yönetimi, iletişim ve protokol kuralları ile atılganlık teknikleri gibi konularda eğitimler verildi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından düzenlenen ve yaklaşık 8 hafta süren Kişisel Gelişim Seminerleri’nin son etabı törenle gerçekleştirildi. Final seminere TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı Selahattin Bektaş, SAÜ Öğretim Görevlisi Gökhan Gürler, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve TÜMSİAD üyeleri ile firma çalışanları katıldı. 8 haftalık seminerde katılımcılara özgüven, motivasyon, zaman yönetimi, kendini ifade edebilme, kriz yönetimi, iletişim ve protokol kuralları ile atılganlık teknikleri gibi konularda eğitimler verildi. Çalışma Psikolojisi Uzmanı Ertan Şimşek tarafından verilen eğitimlerin sonunda katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

24 Kasım 2015 , Salı Bu haber toplam 997 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU