Günün Tarihi:28 Şubat 2020

Öğrenci-öğretmen buluşması


Hendek Bayraktepe Derneği, Eğitim Fakültesi öğrencileri ile öğretmenler günü nedeni ile bir araya geldi.

Teşekkür
Hendek Belediyesi Bayraktepe Tesisleri’nde Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ve İrfan mektebi hocalarının katıldığı programa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de misafir oldu. Bayraktepe Derneği Genel Koordinatörü Osman Aydın, “Öğretmenler günü münasebetiyle bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ederim. Bayraktepe Derneği olarak sizlerin desteğini her zaman gördük. Bugün de öğretmen ve öğretmen adayı öğrenci arkadaşlarımızla birlikteyiz. Öncelikli amacımız, kendisine, ailesine, vatanına, milletine faydalı kişiler yetiştirmektir” dedi.

Eğitimli
Aydın, “Bu kardeşlerimiz bugün yetişiyorlar. Yarın da yetiştirecekler. Sahip olduğumuz değerlerin çoğu, eğitimle kazanılıyor. Bu sebeple eğitime önem vermeli, eğitimli insanlar yetiştirmeliyiz. Kıymetli Arkadaşlarım, Bu duygularla öğretmenler günümüzü tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Destek oluyoruz
Püsküllü’de, “Belediye olarak biz de eğitim/öğretim alanında faaliyetler gösteren Bayraktepe Derneğimize ve Hendek Gönüllü Hizmet Kuruluşları adıyla biraya gelen 13 derneğimize de destek oluyoruz. Sizlerin de yarının öğretmenleri/anneleri olarak, geleceğimizi en iyi şekilde yetiştireceğinizden eminim” dedi.

25 Kasım 2015 , Çarşamba Bu haber toplam 838 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU