Günün Tarihi:4 Nisan 2020

CHP Kocaali’de çift liste


CHP’de bir diğer kongre ise Kocaali ilçesindeydi. İki adaylı gidilen seçimlerde Mithat Sarı galip geldi.

Oy dağılımı
Bahçem Tesislerinde yapılan kongrede mevcut atama ile gelen Mithat Sarı ile Recep Konyalı'nın listeleriyle seçime gidildi. 53 delegenin oy kullandığı seçimde, Mithat Sarı'nın listesi 35, Konyalı'nın listesi ise 16 oy aldı, 2 oy da geçersiz sayıldı.

Başarısı için
Sarı, yaptığı teşekkür konuşmasında, CHP'nin köklü bir parti, kendilerinin de bu ailenin çocukları, torunları olduklarını belirterek, "Bizlere nasıl CHP bayrağını büyüklerimiz bıraktıysalar bizler de daha yükseklere çıkarmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde partimizin başarısı için mücadele eden gece gündüz demeden çalışan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Birlik beraberliğimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Kongremize uzaktaki yakından katılan tüm misafirlerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Sarı’nın listesi
Yönetim Kurulunda Ahmet Çelik, Ersin Dinek, Erhan Erdoğan, İlhan Gedik, Yaşar Hamza, Hülya Kömeçoğlu, Havva Köroğlu, Yunus Şahin, Nurgül Şişman, Erdal Tiryaki, Erol Tenkoğlu, Şenol Tenlioğlu.
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Sadi Sami Akbayrak, Mehmet Sarı, Sadık Kapar, İsa Aydın, İsmail Yılmaz, Nevzat Eminoğlu, Birol Yiğit, Mete Sofu, Ali Ertürk, Mustafa Güneş İnce, Murat Biryan, Başer Bıçak.
İl Delegeleri: Süleyman Albayrak, Murat Altuntaş, Nayim Çağatay. Serap İnce. Mevlüt Kaş, Mithat Sarı, Yunus Şahin, Ertürk Tenkoğlu.

Kaybeden liste
Seçimi kaybeden Recep Konyalı’nın yönetiminde Ertan Yıldız, Mükremin Özer, Miyase Kalfa, Recep Ali Kara, Cafer Güner, Leyla Konyalı, Oktay Günay, Sabit Eren, Hediye Kara, Zeliha Delimehmet, Nurettin Şahin, Burhan Macuncu.
Yedek Yönetim; Halil Atılgan, Hasan Yıldız, Ramis Uğurlu, İsmail Işıl, Çetin Yaya, Hasan Uzunboy, Yıldıray Yetiş, İrfan Taşkaya, Süleyman Tiryaki, Süleyman İrs, Necip Kulaç, Ahmet Konyalı.
İl Delegeleri; Recep Konyalı, Ertan Yıldız, Miyase Kalfa, Naim Çağatay, Süleyman İrs, Cemal Tuna, Çetin Yaya, Hasan Uzunboy.
 

26 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 2044 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU