Günün Tarihi:24 Şubat 2020

Kent Şurası toplandı


Sakarya Kent Şurası 56. Toplantısı bu kez 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile özel gündem ile yapıldı.

Değerler korunmalı
Sakarya Kent Şurası Başkanı Abbas Delen, Kurucu Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu,
Sakaryada çok önemli görevler yapmış duayenler ve iş adamlarının katılımı ile Şahaser toplantı Salonunda yemekli olarak düzenlenen Toplantıda Yusuf Çınal, Sakarya’nın değerleri ve tarihi hakkında  aydınlatıcı konuşma yaptı.

Neler isteniyor
Kurucu başkan Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu konuşmasında yapılması planlanan 1000 yataklı yeni hastanenin Alancuma eski prefabrik alanına kurulmasının isabetli olacağını belirtti. Kent park isminin Donatım park olarak daha güzel olacağını belirten Hacıeyüpoğlu, “Değerleri korumak adına 100 yıldır İzmit Caddesi olarak bilinen ve adı Adnan Menderes Caddesi olarak değiştirilen ana caddemizin tekrar İzmit caddesi olması, bir iş adamımız tarafından hibe edilen 300 bin tl tutarındaki 1,5 yıldır çalışmayan Oksijen makinesinin çalıştırılması, AKOM yeri olarak tespit edilen alanın sağlık hizmetlerine verilmesi, AKOM teşkilatının yerinin yanlış olduğunun bilinmesini istiyoruz” dedi.
 

26 Kasım 2015 , Perşembe Bu haber toplam 1033 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU