Günün Tarihi:27 Ocak 2020

MARKA’dan özel eğitim


MARKA tarafından, destek programlarından yararlanılması amacıyla hazırlanan eğitim projesi sadece Sakarya’da gerçekleştirilecek şekilde hazırlandı. Eğitimler, Karasu Belediyesi ile başladı.

Yıl sonuna kadar

Bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda çeşitli destek programlarından yararlanılması için, Projecilik kültürüne katkı sağlamak amacıyla, MARKA tarafından Karasu Belediyesi’nde ücretsiz, 5 günlük “İleri Düzey Proje Hazırlama Eğitimleri” düzenlendi. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Sürekli Eğitim Merkezi (MARKASEM) kapsamında gerçekleştirilen programlar, sadece Sakarya’da düzenlenecek şekilde hazırlandı. Programlar yıl sonuna kadar farklı tarihlerde; 2’si Sakarya merkezinde, 1’i Hendek, 1’i Karasu ve 1’i de Geyve’de olmak üzere toplamda 5 eğitim merkezinde gerçekleştirilecek. Katılımcılara proje mantığı ve başvurabilecekleri fonlar hakkında yeterince bilgi sahibi olmaları konusunda destek olmayı ve yol göstermeyi amaçlayan eğitimlerde katılımcıların proje fikirleri üretme ve geliştirmeleri hedefleniyor.

Sertifika verilecek

Yapılan eğitime düzenli katılım gösteren ve projesini teslim ederek, sunumunu yapan katılımcılara beşinci günün sonunda eğitim sertifikaları verilecek. Ayrıca katılımcılar tarafından 1nci seçilen proje sunumu ekibine, hazırladıkları proje teklifini gerçek hayatta bir mali destek programına sunma sürecinde, eğitmen tarafından “Proje Teklifi Ön Değerlendirme Hizmeti” ücretsiz olarak verilecek. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Karasu Belediyesi’nin böyle bir projeye ev sahipliği yapması, belediyemizin proje eğitimlerine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor. Geçtiğimiz hafta KARGENÇ Kulübü’nün hazırladığı ‘Çocuk Şenliği’ projesini hayata geçirdik. Yapılan seminerlerden böyle başarılı projeler çıkacağına eminim” dedi.

28 Kasım 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 868 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU