Günün Tarihi:25 Ekim 2020

‘Terör hukuktan alan çalıyor’


İl Jandarma Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun’un ziyaretinde konuşan Baro Başkanı Zafer Kazan, ‘Terör hukuktan alan çalıyor’ dedi.

İl Jandarma Garnizon Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya Barosu Başkanı Avukat Zafer Kazan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Komutanı, Sakarya Barosu CMK ve Adli Yardım Koor. Avukat Alim Mert ile birlikte makamında ağırlayan Başkan Kazan, sıcak bir sohbet havasında geçen ziyarette karşılıklı değerlendirmelerde bulundular. Ziyarette, “Atatürk’ün çok zor şartlar atında kurduğu bu güzel ülke, O’nun çok iyi bir asker olmasının yanında aynı zamanda siyasi bir deha olduğunun da kanıtıdır” diyen Başkan Kazan; “Uzun yıllardır ülke olarak enerjimizin büyük bir kısmını terörle mücadele alanında harcamak zorunda kaldık. Terör hukuktan alan çalıyor. En büyük dikkati göstermek ve ‘hukuk bilinci’ ile mücadeleye devam etmek mecburiyetindeyiz” diye konuştu. Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kazan, kendisine başarılar dileyen Garnizon Komutan Dursun’a teşekkür etti.

28 Kasım 2015 , Cumartesi Bu haber toplam 887 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU